MEB Öğretmenevi En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Öğretmenevi tarafından İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 07.04.2019, 15:52 07.04.2019, 16:40
MEB Öğretmenevi En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Piraziz Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi tarafından İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde personel alım ilanı yayınlandı. İlanda, garson kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular 9 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmak gerekmektedir. İş ilan numarası 00004918547 olarak açıklanmıştır.

Garson alımında adayların; Türk vatandaşı olması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, 18-30 yaş aralığında olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı servis görevlisi hijyen eğitimi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi belgesi, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitim belgesine sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca Giresun ili Piraziz ilçesinde ikamet ediyor olma şartı da adaylarda aranan ikamet şartı olarak belirtilmiştir.

11 Nisan 2019 tarihinde öğleden sonra Piraziz Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda 1 garson (servis elemanı) alımı için kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yasarcaliskan pomeme basvurusunun interneteki ucreti gorunmuyor sistemleri kontrol ediniz 2 yıl önce
Pomem bekçilik sınavına başvurusu yaptım ve hiç banka daki lerin bizden kaynaklı birşey degil dedi sistemleri banka uzerndeki sistemi konrol ediniz saygilarimla