MEB Kurumuna Memur Alımı

MEB tarafından memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde sürekli işçi olarak görevlendirilmek üzere, En az Ön lisans mezun 5 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 19.08.2020, 00:47 20.08.2020, 00:37
MEB Kurumuna Memur Alımı

MEB Kurumuna Memur Alımı

MEB tarafından memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde sürekli işçi olarak görevlendirilmek üzere, En az Ön lisans mezun 5 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Son başvuru tarihi 21 Ağustos 2020 olarak açıklanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne sürekli işçi alımı İŞKUR Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle başvuracak olan adayların İŞKUR resmi sitesine kendi şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Daha sonra 00005633080 numaralı ilan nosunu İŞ ARAMA kısmında ilan no kısmına yazıp ARA butonuna tıklamaları lazım.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLI İŞÇİ ALIM İLANI

Aydın İline bağlı Milli Eğitim Müdürlüğünde ve bağlı olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde sürekli olarak işçi kadrolarında görevlendirilmek üzere, Ön lisans mezunu engelli olmak üzere 5 (beş) adet büro işçisinin alımı gerçekleştirilecektir.

İŞÇİ OLARAK ALINACAKLARDA ARANACAK ŞARTLAR

1.Tüm adayların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2. Bütün adayların 18 yaşını doldurmuş olması gerekemekte.

3. Başvuran tüm adayların Affedilmiş olsalar bile Devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekmektedir.

Tüm adayların anayasal düzenlere ve bu düzenlerin işleyişine karşı olacak suçlar, milli savunmaya karşı suçları işlememiş olmsıl lazım.

Başvuran bütün adayların Devlet sırlarına karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Tüm adayların devlete karşı casusluk, zimmet suçları, irtikap gibi olaylar, rüşvet ve hırsızlık gibi suçlar, dolandırıcılık ve sahtecilik, güveni kötüye kullanmak, hileli iflas yapmak, ihaleye fesat karıştırmak veya çalışmak, edimin ifasına fesat karıştırmak gibi suçlar, suçtan kaynaklanmış malvarlığı değerlerini aklama veyahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gerekiyor.

4.Bütün adayların özel kanun veyahut diğer mevzuatında yer alan şartları taşıması gerekiyor.

5.Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

6.Başvuracak bütün adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumularından emeklilik maaşı almamak, yaşlılık veyahut malullük ayılığı almamak gerekiyor.

7.Sınavlarda başarılı olan bütün adayların, çalıştırılacağı meslek kadro kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmesi gerekiyor.

8. Başvuracak bütün adayların Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

9. Tüm adayların Diğer hususlarla ilgili mevzuat yönetmelik hükümlerine göre hareket edilecektir.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

1. Herhangi bir meslek için işe alınan işçi, işin veya işyerinin gerektirdiği durumlarda, mümkün olduğunca işçinin sahip olduğu bilgi, beceri, ehliyet veya belge de dikkate alınarak diğer iş veya alanlarda da çalıştırılabilir

2. Bu ilanla işe alınan işçiler beş yıl süre il dışı nakil talebinde bulunamazlar.

3. Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümleri gereği hareket edilir.

Yorumlar (1)
tahsin 1 ay önce
elazigda varmi işçi alımı