MEB İŞKUR Güvenlik Görevlisi Personel Alımları

Toplum yararına programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlarla İstanbul ve Erzurum İl İlçelerine 1950 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır. Sizlerde personel alımlarına başvurabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 06.10.2018, 20:36
MEB İŞKUR Güvenlik Görevlisi Personel Alımları

İŞKUR TYP kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Milli Eğitim Müdürlükleri ve Okullara İstanbul ve Erzurum için 1950 personel olarak Güvenlik Görevlisi alacağını duyurdu. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.

İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında kamu personeli alımı olarak 1950 güvenlik görevlisi personel alımları yayınlandı. Alım yapacak şehirler İstanbul (ilçeler dahil) ve Erzurum (ilçeler dahil) olarak ilan edilmiştir.

Alım yapacak şehirler arasında bazı ilçeler 9 Ekim 2018 tarihinde sona erecekken bazı ilanlar 6 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir.

TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.

TYP İŞKUR alımlarına başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mehmet uzun 2 yıl önce
Sefdikam yok ama isede isdiyacim var
Ahmet yıldız 10 ay önce
Güvenik sertifikam var işe ihtiyacim var