MEB Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kura İle Büro İşçisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan kamu iş ilanları ile Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğüne büro işçisi alımı ilanı yayımlamıştır. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir, tüm detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 18.08.2019, 01:56 18.08.2019, 14:56
MEB Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kura İle Büro İşçisi Alımı

İŞKUR tarafından yayımlanan güncel iş ilanlarına göre MEB Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere büro işçisi alımı yapacağı yayımlanmıştır. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar için aşağıda genel şartlar verilmiştir.

Büro işçisi alımı genel şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç çıkması, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, kamuda görev yapmıyor olması, Sosyal güvenlik kurumunda her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, yayımlanan ilanlarda talep şart ve koşulları taşımayan adayların başvuruları alım süreçlerinde veya istihdam edilmiş olsalar dahi görevlerinden el çektirileceklerdir.

Başvuruda bulunacak adayların alım süreci kura yöntemi ile istihdam edileceğinden dolayı başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda iş ilan numaraları verilmiştir. Başvurular başlamış olup son başvuru 20 Ağustos 2019 olarak ilan edilmiştir.

Büro işçisi alımı 3 kişi için iş ilan numarası 00005109961 numaralı ilana başvuruda buluna bilirsiniz.

Büro işçisi alımı 1 kişi için iş ilan numarası 00005109984 numaralı ilana başvuru yapabilirsiniz.

Büro işçisi alımı 1 kişinin iş ilan 00005110197 numaralı ilana başvurabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ibrahim 2 yıl önce
1 kişi için ilan mi verilir zaten girecek beli torpili kişi