Mayıs Ayı Kamu Personel Memur Alımı İş İlanları

Türkiye genelinde mayıs ayı itibari ile çok sayıda kamu kurumu KPSS şartı ve KPSS şartsız toplamda 1300 memur alımı, personel alımı, beden işçisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 30.04.2021, 00:27 02.05.2021, 00:32
Mayıs Ayı Kamu Personel Memur Alımı İş İlanları

Mayıs Ayı Kamu Personel Memur Alımı İş İlanları

Türkiye genelinde mayıs ayı itibari ile çok sayıda kamu kurumu KPSS şartı ve KPSS şartsız toplamda 1300 memur alımı, personel alımı, beden işçisi alımı gerçekleştirecek.

ALIM YAPAN KURUMLAR

Aşağıda yazılı olan kurumların internet sitesinden başvuru bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Sermaye Piyasası Kurulu 40 Memur Alımı

BDDK 120 Kamu Personeli Alımı

Altınbaşak Belediyesi 1 Memur Alımı

Kırklareli Belediyesi 1 Personel Alımı

Edirne Belediyesi 13 Memur Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 43 Memur Alımı

Adalet Bakanlığı 23 Memur Alımı

Tübitak 98 Memur Alımı

Beykoz Belediyesi 55 Memur Alımı

Gaziosmanpaşa Belediyesi 30 Memur Alımı

Kafkas Üniversitesi 58 Memur Alımı

İBB 541 Kamu Personeli Alımı

İzmir Büyükşehir Beledisine 100 itfaiye eri alımı

Türkiye Ulusal Ajansı 80 Kamu Personeli Alımı

Arsin Belediyesi 2 Memur Alımı

Köprüköy Belediyesi 9 Memur Alımı

Safranbolu Belediye 8 Personel Alımı,

Muğla Belediyesi 171 Memur Alımı,

Lüleburgaz Belediyesi 8 Memur Alımı,

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - 1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 -1300 personel ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 -1300 personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - 1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - 1300 personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - 1300 personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 1300 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 1300 personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 1300 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 1300 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 1300 personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)