Mardin Belediyesi KPSS Puanı İle 6 Personel Alıyor

Mardin Belediyesinde görevlendirilmek üzere KPSS puanı ile seçilecek 4 farklı unvana 6 personel alımı işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 07:05
Mardin Belediyesi KPSS Puanı İle 6 Personel Alıyor

Belediyelerin ve belediyelere bağlı şirketlerin gerçekleştirmeyi öngördükleri alanlara, pozisyonlara belirlenen şartlarda ve sayıda yapılacak olan personel alımı ve işçi alımı için yüksek sayıda istihdam ilanı yayımlanmaya devam ediyor.

Mardin Belediyesi Personel Alıyor

Mardin Belediyesi olan Savur Belediyesinde görevlendirilmek üzere alınacak olan personeller için Savur Belediyesi Personel Limited Şirketi istihdam ilanına çıktı.

Kontenjan ve Unvan

Mardin Belediyesi personel alımı olarak kayıtlara geçen ve Savur Belediyesinde hizmet verecek olan personellerin istihdam detaylarına göre 4 farklı unvanda toplamda 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

1 Büro İşçisi, 1 Temizlik İşçisi, 2 Gassal ve 2 Şoför alımı yapılacağı bilgisi ilan kılavuzunda yer aldı.

Başvuru Şartları

Adayların yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunabilmesi için öncelikli olarak KPSS P3 puan türünden bir puana sahip olmaları gerekmektedir. Adayların eğitim düzeylerine göre lisans, varsa yüksek lisans, doktora diploma belgelerini temin etmeleri ve özgeçmişleri ile birlikte başvuru dosyalarını hazırlamaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların şahsen ve en geç 2.9.2019 mesai bitimine kadar belediye binasına başvurularını tamamlamaları şartı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)