Manisa Polisevi Daimi İşçi alımı ilanı yayınladı

Manisa Polisevi Müdürlüğü Yayınlamış olduğu ilanla enaz İlköğretim mezunu Usta Öğretici (Diğer) 1 kişi alımı yapılacak olup ilgili alımda KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular 26 Kasım 2018 son bulacaktır.

Manisa Polisevi Daimi İşçi alımı ilanı yayınladı

Manisa Polisevi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımına İlköğretim ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Alınacak Personel Usta Öğretici olarak istihdam edilecektir. Ayrıca adayların ilgili meslekte en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olduğunu gösterir SGK hizmet dökümü, MEB onaylı Usta Öğretici oryantasyon kursu belgesine ve sporcu lisansı belgesine sahip olmak şartları vardır.

Manisa Polisevi Daimi işçi statüsünde çalışacak olan personel alımına adaylar İŞKUR müdürlüklerinden şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Adaylar Kurumun istemiş olduğu belgeleri en geç 3 – 4 Aralık 2018 tarihleri arasında Manisa Polisevi Şube Müdürlüğüne Şahsen veya İadeli taahütlü olarak posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylar arasından Kura çekilecek olup Kura çekilişi 7 Aralık 2018 tarihinde Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü çok Amaçlı Salonda saat 14:00 da yapılacaktır. Alımı yapılacak olan personelin çalışma saatleri ilanı veren idarece vardiya esasına göre belirlenmektedir. Personel ihtiyaç halinde ilanı veren kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilecektir. Ayrıca Belgelerin kontrolü komisyon tarafından 5 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 08:26
YORUM EKLE