Manisa Emniyet Müdürlüğü İlkokul Mezunu Servis Personeli Alıyor

Manisa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 08:05 22.08.2019, 15:33
Manisa Emniyet Müdürlüğü İlkokul Mezunu Servis Personeli Alıyor

Kurum ve kuruluşların bünyesinde görevlendirilmek ve eksikliklerinden dolayı hizmet aksaması yaşanmasını önlemek amacı ile yapılması planlanan yeni personel aımı ve işçi alımı süreçleri için yeni istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Manisa Polisevi Personel Alıyor

Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği tarafından gerçekleştirilceği ilan edilen personel alımı için başvuru yapacak olan adaylara ilan ve süreçlere dair bilgiler verildi.

Unvan ve Kontenjan

Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği bünyesinde gerçekleştirilecek olan unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan bilgilere göre alımlar; 2 kişi ile sınırlı olmak üzere Servis Personeli unvanı ile yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Emniyet Müdürlüğü Polisevi bünyesindeki Servis Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim en fazla lisans düzeyinde eğitime sahip olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların ayrıca; Hijyen Belgesine, en az 3 aylık iş deneyimine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü Servis Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en geç 26.8.2019 tarihine kadar İŞKUR resmi sayfasından 00005118987 numaralı ilan ile başvurularını takip etmeleri ve 3.9.2019 tarihine kadar da şube müdürlüğüne elden veya posta yolu ile belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir. 

İlgili alımlar için uygulamalı ve sözlü sınav yeri ile tarihi de: 09.09.2019 Saat: 10:00 Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmescit Mh. Mimar Sinan Bulv. 161/A Yunusemre / MANİSA) olarak ilan edilmiştir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)