Mamak Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ankara Mamak Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puan şartı ile 50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.10.2020, 21:13
Mamak Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Mamak Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ankara Mamak Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puan şartı ile 50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvurular 30.11.2020 tarihlerinde başlayacak olup ve 4.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanı için başvuru Formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası üzerinden http://www.mamak.bel.tr/ temin edeceklerdir.

Başvuracak olan adayların 30 yaşından büyük olmamaları gerekiyor.

İSTENEN BELGELER

1. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Nüfus cüzdanının aslı veya fotokopisi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

2. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı gerekmekte.

3. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adayların Yabancı Okul Mezunu olanlar için Denklik Belgelerinin aslı gerekmekte.

4. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

5. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

6. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

7. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

8. Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4 - Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Mamak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuran tüm adaylar Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)