Maltepe Belediyesi 20 Elektrikçi Tesisatçı İşçi Alacak

Maltepe Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 20 personelin Elektrikçi, Sıhhi Tesisatçı ve Vasıfsız İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 22.05.2020, 19:14
Maltepe Belediyesi 20 Elektrikçi Tesisatçı İşçi Alacak

İstanbul İli Maltepe Belediye Başkanlığı NATAŞ A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 20 personelin geçici kadroda 1 Elektrikçi, 1 Sıhhi Tesisatçı ve 18 Vasıfsız İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Vasıfsız İşçi için aranan nitelikler

Erkek olmak, Yeşil alan bakımında tecrübeli olmak, Toprak işleme alet ve makinelerinin ayarlarını yapmak ve kullanmak konusunda deneyimli olmak, Ekim-Dikim yeri hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak, Fide Fidan dikimi ot biçme çim biçme konusunda deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Sıhhi Tesisatçı için aranan nitelikler

Erkek olmak, Sulama Tesisatı Yapımı ve Tamiri alanında tecrübeli olmak, Havuz bakım onarımı işlerinde bilgi sahibi olmak, Su tesisatçısı sertifikası veya bonservisine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Elektrikçi için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az Meslek lisesi mezunu (Elektrik-Elektronik) olmak, Elektrik tesisatı tamiratı ve parkların aydınlatılması alanında mesleki bilgi sahibi olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Öz geçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 29 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)