Malatya Polisevi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Malatya Polisevi müdürlüğü tarafından İlköğretim Mezunu Bulaşıkçı (Stevard) 1 kişi Garson (Servis Elemanı) 2 kişi olmak üzere toplam 3 kişi Alınacağını duyurdu başvurular başlamış olup 15 Ekim 2018 Pazartesi sona ercektir.

Malatya Polisevi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Bulaşıkçı (Stevard) 1 kişi için aranan şartlar: İlköğretim Mezunu olmak, Temel iş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Belgesine sahip olmak, Bulaşıcı herhengi bir Hastalığının olmadığına dair Sağlık Raporu ve Hijyen Belgesi sahibi olmak Gerekiyor. Ayrıca en az 2 yıl Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Sosyal Tesislerinde çalışmış olmak özel tercih sebebi olacaktır.

Adaylardan istenen belgelerin Kura Tarihi olan 24 Ekim 2018 tarihinden önce  Malatya Polisevi Müdürlüğü ne teslim etmeleri istenmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00004672555) ile başvurmaları gerekmektedir.

Garson (Servis Elemanı) 2 Kişi alımı için şartlar: İlköğretim Mezunu olmak, Temel iş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Belgesine sahip olmak, Bulaşıcı herhengi bir Hastalığının olmadığına dair Sağlık Raporu ve Hijyen Belgesi sahibi olmak Gerekiyor. Tercihen 2 yıl Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Sosyal Tesislerinde çalışmış olanlar öncelikli sayılacaklardır. Başvuracak adaylar İş İlan No (00004672516) ile müracaat edebilirler.

Her iki Kamu Personeli alımı için Kura yeri Malatya Polisevi Müdürlüğü Olup 24 Ekim 2018 Saat13:00 ile 14:00 da Kura çekimi bu Adreste yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 08:24
YORUM EKLE