Malatya Büyükşehir Belediyesi 70 Kamu Personeli Alımı Başladı

İŞKUR yayınladığı ilanla Yelişyurt Belediye Başkanlığnın 70 sözleşmeli işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacakların ez az ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup ilana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylarda başvuru yapabileceklerdir. KPSS şartı bulunmuyor.

Kamu Personeli Alımı 26.10.2018, 17:19 01.11.2018, 04:35
Malatya Büyükşehir Belediyesi 70 Kamu Personeli Alımı Başladı

Alınacak personel Beden İşçisi olarak istihdam edilecek olup en az ilköğretim en fazla lisns mezunu olması yeterlidir. Adaylarda aranan özel şartlar ise kaldırım yapım onarım işinde tecrübeli, kaldırım ustası, kalıpçı, demirci ve kaldırım yapım onarım işinde beden işçisi olarak çalışabilecek olanlar tercih edilecektir.

Adaylardan istenen belgeler: kimlik veya nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kayıt belgesi ve yukarıda belirtilen özel tercihleri taşıdığına dair meslek belgeleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. İşe alınanlar Malatya ilinde muhtelif yerlerde görev alacaklardır.

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilana sadece erkek adaylar başvuru yapabilirler. Alımı yapan belediye başkanlığı personel alımı için belediyenin firması üzerinden personel alımını gerçekleştireceğinden başvuru yapmak isteyen adayların İnönü Caddesi İnönü Mahallesi 197 / 1 Yeşilyurt Malatya adresine şahsen son başvuru tarihi olan 8 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Malatya Yeşilyurt belediyesi başvuru kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Zeliha salur 2 yıl önce
Gönderilen bildiriler iyi yalniz askerlikten mütevellit kardeşime özürlü kardeşime gönderdiğiniz ilanlarin hemen hepsine başvuru yaptik yillardir hic sonuc alamadik ne yapmamiz gerektiğini artik bilemiyorum bence coğunlukla taraf tutuluyor galiba kardeşimde vatanina milletine özürlüde olsa elinden geleni yapmak calişmak istiyor bende hem kendi adima hem onun adina üzülüyorum özetle sizin göndermiş olduğunuz bu ilanlar işe yaramiyor cünki ülkemizde kayirmacilik cok adil olan hicbirşey yok