Makam Şoförü ve Büro Personeli Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu tarafından kamu ilanlarına istihdam edilmek üzere makam şoförü ve büro personeli alımı ilanı yayımlamıştır. Alımlar KPSS’siz olup daimi statüde çalıştırılacaklardır. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Makam Şoförü ve Büro Personeli Alım İlanı

İŞKUR daimi statüde iş ilanı yayımlamış olup yayımlanan kamu ilanına göre Belediyeye istihdam edilmek üzere makam şoförü ile büro personeli alınacaktır. Başvuruya en az ilkokul mezunları ile KPSS şartsız personeller alınacak.

Belediye makam şoförü alımı: en az ilkokul mezunu, deneyim sahibi, B sınıfı ehliyete sahip 1 kişi erkek adaylar arasından başvuruları kabul edilecektir.

Belediye Başkanlığı büro personeli: Lisans mezunları arasından 28 yaşından gün almamış bayan adaylar arasından 3 kişi alınacaktır.

Belediye beden işçisi: en az ilköğretim mezunu erkek adaylar arasından 10 kişi alınacaktır. Alımlara tercihen erkek adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Aşçılık ve servis hizmeti: görevini ifa ederken sağlık engelinin bulunmaması, en az ilkokul mezunu adaylar arasından 1 kişi alınacak olup tercihen bayan adaylar arasından olması istenmektedir.

İŞKUR Belediye Başkanlığı alım ilanı Nevşehir Göreme Belediye Başkanlığı tarafından 12 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurular kabul edilecektir. Adayların Belediye Başkanlığı ile doğrudan iletişime geçebilirler.

Göreme Belediye Başkanlığı personel alımı kılavuzu tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan
Sinan - 2 ay Önce

Şoför

Suleyman smr
Suleyman smr - 2 ay Önce

Yeni evlendim ıs ariyorumm yardimci olurmusunuz

Belgin Höke
Belgin Höke - 2 hafta Önce

Iş ıhtiyacim var Ankara