Lise Ve Üniversite Mezunu Personel Alımı Yapılacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden liyakat esaslarına göre çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruda, alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZDOĞA A.Ş’de istihdam edileceklerdir.

Kamu Personeli Alımı 30.07.2020, 00:02 30.07.2020, 15:02
Lise Ve Üniversite Mezunu Personel Alımı Yapılacak

Lise Ve Üniversite Mezunu Personel Alımı Yapılacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden liyakat esaslarına göre çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruda, alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZDOĞA A.Ş’de istihdam edileceklerdir. İşe alımlarda adaylardan KPSS şartı ve sınav şartı istenmemektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların meslek kodlarına göre en az lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

İŞ BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

İş başvuruları 3-8 Ağustos 2020 tarihleri arasında www.izdoga.com.tr/CVbankasi/15 internet adresine online başvuru şeklinde yapılacaktır.

BAŞVURU DEĞERLENDİRİLMESİ

Başvuru esnasında ayalardan KPSS ve sözlü-yazılı sınav şartı istenmemektedir. Başvurular, göndermiş olduğunuz CV bilgilerine göre, liyakat esaslarına göre değerlendirilecektir. Ayrıca, ilan detaylarında ikamet şartı belirtilmemiştir.

Alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde tam zamanlı çalıştırılacaktır. Peki, kadrolara göre belirlenmiş mezuniyet şartı ve diğer hususlar nelerdir?

MEZUNİYET ŞARTI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların meslek kodlarına göre en az lise (Ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden olmaları gerekmektedir.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

4 Çağrı operatörü, 6 büro personeli, 1 grafiker, 2 biyolog, 1 otomasyon teknikeri, ekskavatör operatörü, 1 çevre mühendisi, plastik işletme teknisyeni, 1 makine mühendisi ve 6 vasıfsız işçi olmak üzere toplam 22 personel alımı yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)