Lise Önlisans Sözleşmeli 8 Personel Alımı ilanı

Yozgat Bozok Üniversitesi 2 Hemşire 1 ebe 4 sağlık teknikeri 1 eczacı olmak üzere 8 kişi istihdam edeceğini açıkladı. Başvurular 02 kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Lise Önlisans Sözleşmeli  8 Personel Alımı ilanı

Hemşire 1 kişi sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup, yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak. Hemşire 1 kişi için sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup, Neonatal Resüsitasyon Programı uygulayıcı sertifikası veya yeni doğan yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak. Ebe 1 kişi için Ebelik bölümü lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Sağlık teknikeri 2 kişi için anestezi bölümü önlisans mezunu olmak. Sağlık teknikeri 2 kişi için radyoloji bölümü önlisans mezunu olup, radyoloji ünitesinde en az 1 (bir) yıl süre ile çalışmış olduğunu SGK’dan belgelendirmek sağlık bakanlığı veya üniversite hastanelerinden onaylı Pacs sistemi eğitimi sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.Eczacı 1 kişi için eczacılık bölümü lisans mezunu olmak yeterlidir.

Adaylar yozgat bozok üniversitesi sitesinden temin edeceği başvuru formunu doldurarak öğrenim belgesi, kpss sonuç belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, belirtilen ünvanda sertifika veya eğitim belgesi istenmiş ise sertifikalar ve eğitim belgeleri, daha önce mesletke tecrübesi olduğunu gösterir sgk hizmet dökümü her aday yanlızca 1 ünvan için başvuru yapabilir başvuru yapılırken verilen evraklar fotokopi olacağından başvuruda bulunan adaylara kesinlikle geri iade edilmeyecektir.

Başvuru ilanının tam metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 19:34
YORUM EKLE