Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayınlandı

Devlet Personel Başkalığının yayınlamış olduğu ilanla ilk defa atanmak üzere en az lise mezunu Memur, Zabıta Memuru ve Hizmetli Memur alımı yapacağını duyurdu. Personel alımına başvurular 5 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olup 8 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Kamu Personeli Alımı 25.10.2018, 15:57 25.10.2018, 18:05
Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayınlandı

Yalova İli Altınova Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanda Memur 4 kişi Zabıta Memuru 1 kişi ve Hizmetli 1 kişi olmak üzere toplam 6 kişi istdihdam edilecektir.  Kamu Personeli alımında adayların 2016 ve 2018 yıllarına ait KPSS sınavından 55 puanı olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Zabıta Memuru 1 kişi için: herhangi bir önlisans programından mezun olmak 2016 yılına ait KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekmektedir. Hizmetli 1 kişi için: lise ve dengi bir okul mezunu olmak ve 2016 yılı KPSSP94 puan türünden 55 puan almış olmak gerekmektedir. Ayrıca A2 sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor.

Memur 1 kişi alımına adayların: meslek liselerinin büro yönetimi veya kooperatifçilik bölümü mezunu olması ayrıca KPSSP94 2016 yılında 55 puan almış olması gerekmektedir. Memur 1 kişi üniversitelerin yönetim bilişim sistemleri veya bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri bölümünden lisans düzeyinde bitirmiş olması, 2018 yılına ait KPSSP3 puanın 55 olması gerekmektedir. Memur 2 kişi alımına: Lisans düzeyinde üniversitelerin İktisat veya İşletme bölümü mezunu olması, 2018 KPSSP3 puan türünden 55 puanının olması gerekmektedir.

Genel Şartlar: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yararlanıyor ve erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış ertelemiş veya muaf olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının olmaması, yaptırılacak güvenlik soruşturmasında göreve başlamasında bie sakınca bulunmaması ve ilan edilen kadrolar için aranan diğer şartları taşıyor olmak gerekmektedir.

www.altinova.bel.tr adresinden temin edilecek iş talep formu ile Kimlik fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, KPSS sonuç belgesi ( doğrulama kodu olması gerekiyor ), askerlik durum belgesi, 2 adet fotoğraf ve zabıta memur alımı için istenen A2 sınıfı sürücü belgesi ile 5 Kasım 2018 tarihinden itibaren 08 Kasım 2018 tarihi mesai bitim saati olan 17:00 kadar Altınova Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt Bürosuna Posta yolu veya şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Zabıta Memuru kadrosuna başvuru yapan adayların şahsen belirtilen adrese başvuru yapması gerekmektedir.

Aşağıdaki linkte başvuru genel ve özel şartları ile adaylardan istenen belgeler, başvuru şekli ve süresi sözlü sınavın yeri zamanı ve konuları ayrıca diğer şartlara ulaşabilirsiniz.

Altınova Belediye Başkanlığı başvuru kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@