Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

Belediye başkanlığı birimleri personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul iş ilanları geneli içerisinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSBAK AŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet sürekli Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 14.07.2021, 00:34 15.07.2021, 09:23
Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

İSBAK AŞ 1 Yönetici Asistanı alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İSBAK AŞ Yönetici Asistanı alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


•    İSBAK AŞ 1 adet Yönetici Asistanı Alımı son başvuru tarihi 20.07.2021

•    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı Alımı ilanına başvuru için

•    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

•    Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

6.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

7.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı