Lise Mezunu Kamu Kurumuna Kasiyer Alımı

Kasiyer Personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında Aydın Kuşadası belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilemek üzere 5 adet Kasiyer alımı Yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 29.05.2021, 20:11
Lise Mezunu Kamu Kurumuna Kasiyer Alımı

Lise Mezunu Kamu Kurumuna Kasiyer Alımı

Kasiyer Personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında Aydın Kuşadası belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilemek üzere 5 adet Kasiyer alımı Yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Kuşadası belediyesi Kasiyer ilanı son başvuru tarihi 31.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

ik@aryakusadasi.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Devlet kurumuna kasiyer ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)