Lise Lisans Mezunu 55 Kamu Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı Üzerinden Yayınlamış olduğu İlanla Lise mezunu adaylarında başvuru yapabileceği sözleşmeli personel alımını duyurudu. Başvurular 29 Kasım 2018 Tarihinde bitecektir.

Lise Lisans Mezunu 55 Kamu Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi Kamu personeli Alımında Ortaöğretim ( lise ve dengi okul mezunu adaylar için 35 kişi Hemşire Alımında: Hemşirelik bölümü ortaöğretim programından mezun olmak ve ameliyathane hemşireliği, Hemşirelik süreci ve Hemşirelik Bakımı Uygulamaları veya Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikalarından en az birisine sahip olmak şartı vardır.

Atatürk Üniversitesi Devlet Memuru Alımı 20 Kişi Lisans mezunu Hemşire alımında adayların: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır ayrıca adayların mezuniyetine göre Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS ( B ) grubu KPSSP94 puanı, Lisans mezunu hemşireler için 2018 KPSS ( B ) Grubu KPSS3 puanı esas alınacaktır.

Müracaatlar, 15 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olup adayların son başvuru tarihi olan 29 Kasım 2018) mesai saati bitimine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’ne yapılacaktır. https://atauni.edu.tr/saglik-arastirma-ve-uygulama-merkezi  sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla, kargoyla ve diğer yollarla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Atatürk Üniversitesi başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 14:15
YORUM EKLE