Kuveyt Türk Katılım 11 Şehir 3 Unvanda Personel Alıyor

Kuveyt Türk Katılım yayınladığı ilan ile 11 şehre 3 unvanda banka personeli alımı ilanı vermiştir. İşte alınacak personellerin unvanları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 23.03.2020, 01:03 23.03.2020, 01:03
Kuveyt Türk Katılım 11 Şehir 3 Unvanda Personel Alıyor

Kuveyt Türk Bankası yayınladığı ilana göre alım yapılacak şehirler Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Erzincan, Kayseri, Diyarbakır, Yozgat ve Tekirdağ illerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Banka personeli alımı unvanları; Müfettiş Yardımcısı, Gişe Görevlisi ve Banka Memuru alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların öğrenim şartları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Müfettiş yardımcılığı personeli alımı bölümleri; İktisat, İşletme, Hukuk, Uluslararası ticaret, Finans, Ekonomi ve Bankacılık bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruları memur olma genel şartlarını taşıyanlar arasından başvurular kabul edilecektir. Diğer personel alımlarına ise aşağıda başvuru linkinden ulaşabilirsiniz.

Banka personel alımı usulü nasıl; İlgilenen adayların başvuruları Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi web sitesi üzerinden başvurular alınacaktır. Alımlar video mülakatı ile gerçekleştirilecek olup diğer özel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için sayfa sonuna başvuru linki konulmuş olup daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı başvurusu ve ilanlara için linki inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
seda 1 yıl önce
bayan personel be varmı