Kütahya Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 8 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.01.2021, 10:23 20.01.2021, 00:02
Kütahya Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Kütahya Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 8 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifrenz ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005846940

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kütahya Güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kütahya Güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kütahya Güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kütahya Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kütahya Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kütahya Güvenlik lanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)