Kütahya Sağlık Bilimleri Teknisyen Alımı Yapılacak

Teknisyen alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli olarak en az lise mezunları içinden Bilgisayar Teknisyeni alımı, Elektrik Teknisyeni alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 31.01.2021, 13:11
Kütahya Sağlık Bilimleri Teknisyen Alımı Yapılacak

Kütahya Sağlık Bilimleri Teknisyen Alımı Yapılacak

Teknisyen alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli olarak en az lise mezunları içinden Bilgisayar Teknisyeni alımı, Elektrik Teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Teknisyen Alımı ilanı son başvuru tarihi 01.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların öncelikle https://www.ksbu.edu.tr/Website/Default.aspx sitesi üzerinden başvuru formunu indirip doldurması gerekiyor.

Daha sonra Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya/Merkez adresine şahsen ya da posta yolu ile yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kütahya Teknisyen ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kütahya Teknisyen ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kütahya Teknisyen ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kütahya Teknisyen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kütahya Teknisyen ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)