Kütahya Sağlık Bilimleri Röntgen Teknisyeni Alımı

Röntgen Teknisyeni alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli olarak 3 adet Röntgen Teknisyeni alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2021, 14:48
Kütahya Sağlık Bilimleri Röntgen Teknisyeni Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Röntgen Teknisyeni Alımı

Röntgen Teknisyeni alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli olarak 3 adet Röntgen Teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Sağlık Bilimleri 3 adet Röntgen Teknisyeni Alımı ilanı son başvuru tarihi 01.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların öncelikle https://www.ksbu.edu.tr/Website/Default.aspx sitesi üzerinden başvuru formunu indirip doldurması gerekiyor.

Daha sonra Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya/Merkez adresine şahsen ya da posta yolu ile yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kütahya Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)