Kütahya Belediyesi 2 Mekanik Bakımcısı Alacak

Kütahya Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 2 personelin Mekanik ve Otomasyon Bakımcısı olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 16.05.2020, 18:00 22.06.2020, 20:42
Kütahya Belediyesi 2 Mekanik Bakımcısı Alacak

Kütahya Belediye Başkanlığı SİMPAŞ A.Ş.  İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin geçici kadroda Mekanik ve Otomasyon Bakımcısı olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Makine bakım kalfalık ya da ustalık mesleki yeterlilik belgesi yada lise/ön lisans/lisans makine bakım ve otomasyon bölümü mezunu olmak ve Çorum Kütahya ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, İş başvuru formu (Fotoğraflı CV başvuru yapan kişi tarafından hazırlanıp teslim edilecektir), Mesleki yeterlilik belgeleri fotokopileri (Ehliyet, kurs, sertifikala ve diplomalar) istenmektedir.

Başvuru evrakları şeffaf dosya (Föy) içerisinde teslim edilecektir.

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Izzet 10 ay önce
Okumayladegil torpil istiyor her yerde ilan konuluyor 10 kişiden alınacak eleman dan 250 kişi başvuru yapılıyor Ken diadam karını alıyor buduzen olduktan sonra böyle gitmez n'olacak okutaninhali