Kuşadası Belediyesi KPSS Şartsız Ve Sınavsız Personel Alımı İlanları

Güncel KPSS'siz memur alımı ilanları dahilinde açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Aydın Kuşadası belediyesi içerisinden görevlendirilmek üzere 1 adet grafik tasarımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 30.11.2021, 00:01 02.12.2021, 06:18
Kuşadası Belediyesi KPSS Şartsız Ve Sınavsız Personel Alımı İlanları

Kuşadası iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin görsel iletişim tasarım, grafik tasarımı, reklamcılık, radyo sinema televizyon gibi bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


KUŞADASI BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI


Kadrolu grafiker alımı son başvuru tarihi 3.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenler aşağıda yazılı adrese şahsen iş başvurusu yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Ege İş Hanı No: 83 Kuşadası


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Aydın memur alımı kapsamında açıklanmış alımlara başvuru düzenlemek isteyenlerin Adobe illüstratör, photoshop ve adobe indesign programlarını kullanabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması gerekiyor.

Bütün adayların en az 2 yıl ajans vey matbaa deneyimi olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yeni teknolojileri takip edebilmeli ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması gerekiyor.

Başvuru sahiplerinin tercihen Kuşadası belediye sınırları içinde ikamet ediyor olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, güler yüzlü, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı