Kuşadası Belediyesi 2021 KPSS Şartsız 5078 TL Maaş İle Memur Alımı

Kamu personel alımı kapsamında yayını gerçekleştirilen KPSS şartsız güncel 2021 memur alımı ilanları ile birlikte Kuşadası belediyesi başkanlığı idari destek personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.10.2021, 00:39 04.10.2021, 08:54
Kuşadası Belediyesi 2021 KPSS Şartsız 5078 TL Maaş İle Memur Alımı

Duyuru işlemleri yayınlanan güncel memur alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin İİBF, sosyal bilimler ve işletme gibi bölümlerden mezun olmaları gerekmekte.

Başvuru Bilgileri Nedir?


İdari destek görevlisi alımı son başvuru tarihi 4.10.2021.

İdari personel alımı başvurusu için kuruma şahsen başvurulması gerekmekte.

Cumhuriyet mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Ege İş Hanı No: 83 Kuşadası - Aydın


Başvuru Şartları Nedir?


Aydın işçi alımı için başvuru işlemi yapacakların ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve raporlama konularında gerekli tecrübeye sahip olmaları gerekmekte.

Kuşadası belediyesi personel alımı için görev yapmak isteyenlerin zaman yönetimi konusunda bilgili olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve planlama, organizasyon ve koordinasyon işlerini iyi şekilde yapmaları gerekiyor.

Kamu ilanları doğrultusunda çalışacakların lojistik alanında deneyim sahibi olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan kişilerin aktivite ve faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını sağlamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı ilanları kapsamında görev yapacakların üst yönetim tarafından talep edilen işleri yerine getirmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı