Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı yapılmsı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Amasya ve Aydın şehirlerinde toplamda 5 işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2020, 15:13
Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı yapılmsı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Amasya ve Aydın şehirlerinde toplamda 5 işçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanlarına başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurmak için İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan hemen sonra MESLEK kısmına KURUYEMİŞ PAKETLEME İŞÇİSİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ALIM YAPAN ŞİRKETLER

Kuruyemiş Paketleme İşçisi

YEDİKIR KURUYEMİŞ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

4 Açık Pozisyon AMASYA 00005764190 7.12.2020 13 Gün Kaldı

Kuruyemiş Paketleme İşçisi

EFE ŞEKERL EME GIDA TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1 Açık Pozisyon 00005785261 22.12.2020 28 Gün Kaldı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kuruyemiş Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kuruyemiş Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)