Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı Torbalı Belediyesi 200 Personel Alıyor

2019 Haziran İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanları ile İzmir Torbalı Belediyesine daimi personel alımı yapılıyor. Belediye personel alımı ilanı ayrıntıları neler? Kimler nereye başvurabilecek?

Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı Torbalı Belediyesi 200 Personel Alıyor

2019 Haziran yeni ilan Belediye işçi alımı İŞKUR üzerinden İzmir Torbalı Belediyesine iki ayrı ilan ile Belediye bağlısı Torbalı Personel. Öz. Güv. A.Ş. bünyesine Temizlik ve park bahçe işçisi ile vasıfsız işçi alımı yapılıyor.

Alınacak olan 150 kişi Temizlik ve Park Bahçe işçisi alımlarında adayların T.C Vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği bulunmaması, ve torbalıda ikamet etmesi gerekmektedir.

Diğer bir belediye işçi alımı vasıfsız işçi pozisyonuna 52 kişi kamu personeli alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması ve torbalıda ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İzmir Torbalı belediyesi 202 kamu personeli alımı ilanlarına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar nufus kayıt örneği, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, öğrenim durum belgesi, 4 adet fotoğraf ile Torbalı Pers. Özel güvenlik Tic. A.Ş  yönetim kurulu başkanı ile görüşülmesi gerekmektedir.

Belediye vasıfsız işçi alımında işçiler daimi pozisyonda ve torbalı ilçe sınırları dahilinde vardiyalı ve haftalık 45 saat esasına göre istihdam edileceklerdir.    
 

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 15:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet barlak
Ahmet barlak - 4 hafta Önce

Is sızım b ehliyetim var tel 0535 657 72 36

şürü aydın
şürü aydın - 2 ay Önce

banada yokmu bir iş 05368563525