Kurum Dışı İlanlarıyla 30 Belediye Personel Alıyor

kurum Dışı ilanlarıyla 30 Belediye Başkanlığı uhdesinde görevlendirilmek üzere personel alıyor. İŞKUR kurum dışı ilanları başvuru şartları ve başvuru usulü nelerdir. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 10.10.2019, 01:01 11.10.2019, 13:27
Kurum Dışı İlanlarıyla 30 Belediye Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilanlarıyla 30 farklı Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere Belediyeler şirketleri personel alımı ilanına göre en az okuryazar olması ve en fazla lisans mezunu adayların başvuruları kabul edilmektedir. İş arayan ilgili adaylar hangi alıma başvuruda bulunması için ilgili ilanı incelemesi ve detaylarına bakması gerekmektedir.

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarının birçoğunda (Kamu Personeli Seçme Sınavı) KPSS şartı aranmaktadır. Belediye alımlarında en çok yayımlanan ilanda işçi alımlarının yanı sıra büro işçisi alımı, şoför alımı, güvenlik görevlisi alımı, aşçı alımı, öğretmen alımı, fizyoterapist alımı, acil tıp teknisyeni alımı, büro görevlisi alımı, bekçi alımı gibi bir çok meslek gurubundan alımlar yapılmaktadır.

Yayımlanan ilanlar kapsamında alım yapılacak iller hangileri; İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Mersin, Manisa, Antalya, Kayseri, Osmaniye, Eskişehir, Kars, Tokat, Bursa, Hatay, Karaman, Çanakkale, Ordu, Burdur, Çankırı, Yozgat, Şırnak, Sivas, Kars, Konya illerinde alımlar yapılacak olup bunun yanı sıra ilçe Belediye alımları ’da bulunmaktadır.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR

Kurum Dışı İŞKUR güncel iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıdaki alımların detaylarını incelemeleri halinde başvuruların birçoğu şahsen olup bazı ilanlarda ise Türkiye İş Kurumu iş ilan numaralarıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak aşağıdaki ilanlara ulaştığınızda başvuru şartları verilmiş olup bazı ilanların alım şartlarında ve başvuru şartlarında farklılık bulunduğundan kendinize uygun ilana başvurmanız halinde işe girmeniz daha hızlı olacaktır.

Belediye Başkanlıkları personel alımı detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Ďöndü onay 2 yıl önce
Iş ariyorum
Fatma kocak iş ariyorum 2 yıl önce
İş ariyorum iki üç aydir boştayim mutfak çaycılık gibi bir iş
Cuma 2 yıl önce
Manisa nerde???
Hüseyin 2 yıl önce
İş arıyorum
Durhasan karaçolak 2 yıl önce
72küsür EKPSS PUANIM VAR KAMUDA İŞ ARİYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM