Kurum Dışı İlanla İzenerji 20 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Kurum dışı ilan ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı İzenerji kurumu yayınladığı ilan ile bünyesinde istihdam etmek üzere daimi 20 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İlgili adayların başvuru şartları ve ilan metni haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 24.01.2020, 15:28 24.01.2020, 23:38
Kurum Dışı İlanla İzenerji 20 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde bulunan İzenerji Kurumu İzmir ve çevre şehirlerden olmak üzere kendi bünyesi içerisinde istihdam etmek üzere 20 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları ilan metni içerisinde yer almakta olup sayfa sonunda verilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini bitirmiş olması, En az ilköğretim mezunu olması, Özel güvenlik belgesine sahip olması, İzmir veya çevresinde ikamet ediyor olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Başvurular nereye yapılacak; İlgili adayların başvuruları kurumun resmi internet adresi www.izenerji.com.tr üzerinden CV yoluyla online olarak yapılacağı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@