Kurum Dışı İlanla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 16 Personel Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı kurum dışı ilan ile 1 inşaat mühendisi ve 15 destek personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru 09 Ağustos 2019 yarın sona ermekte olup başvuru şartları detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 08.08.2019, 20:28 12.08.2019, 11:20
Kurum Dışı İlanla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 16 Personel Alımı

Yayımlanan Büyükşehir Belediyesi personel işçi alımı ilanına göre Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı unvan ile 16 personel alımı yapmaktadır. Alım 1 inşaat mühendisi ve 15 destek personeli olarak yapılmaktadır.

Destek personeli alım şartları neler; 15 kişinin alınacağı yardımcı hizmetler destek personelinin Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 50 yaşını aşmamış olması, 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

1 İnşaat Mühendisi alım şartı; Türk vatandaşları olması, mesleğinin gereği olan mesleki nitelik ve yeterliliğe sahip belgelerinin olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve Aydın merkezde ikamet edenler arasından başvuruları kabul edilmektedir.

İlgili adayların başvuruları şahsen Aydın Belediye Başkanlığı binasında 09 Ağustos 2019 tarihinde mesai bitimine kadar yapması gerekmektedir. Yarın sona erecek başvurular için aşağıda detaylı inlemeniz ve evraklarınızı hazır hale getirerek başvuruda bulunmanız için yayımlanan ilan metnini yayımlıyoruz.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı personel alımı inşaat mühendisi ilan metni için tıklayınız.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı 15 destek personel alımı ilan metni için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Zehra kurtulan 12 ay önce
Uzurlulere niye iş yok sizin için özürlü ne demek hastaneye gider Rapar alamaz ise girmek ister alınmaz yaşarken ol
Nurhayat 11 ay önce
Eczacı teknikseni eczacı tekniker belgesi var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@