Kurum Dışı İlan Dinar Belediyesi 30 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden kurum dışı ilan ile Dinar Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 3 unvanda 30 personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için unvanlar, başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.04.2020, 20:30
Kurum Dışı İlan Dinar Belediyesi 30 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilanlar çerçevesinde yayınlanan ilanlara göre Dinar Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere İş Makinesi Operatörü, Şoför ve garson olmak üzere 30 personel alıyor. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları aşağıda yayınlanmıştır.

İş Makinesi Operatörü alımı için başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilan metninde bulunan özel şartlara haiz olması ve kamu haklarından mahrum bulunmayan ve Dinar ilçesinde ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

Şoför alımı için başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilan metnindeki özel şartları taşıyor olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve Dinar ilçesinde ikamet ediyor olan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Garson alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilan kılavuzundaki özel şartlara haiz olması, kamu haklarından mahrum olmayan ve Dinar ilçesinde ikamet edenler başvuruda bulunabilir.

Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanlığı 30 personel alımına başvuruda bulunacak adaylardan ( Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Adli Sicil Kaydı ) istenmektedir.

Adayların başvuruları 4 Mayıs 2020 tarihinde başlayacak olup 8 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir.

Daha detaylı bilgi için ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
HACI KARATAŞ 10 ay önce
Şoför