Kura İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanlarında yayınlanan ilanda Bursa Belediyesi tarafından 12 geçici işçi alımı yapılacağı açıklandı. 12 kişilik Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması ve 18 ile 36 yaş aralığında olması şartları aranmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 24.07.2020, 13:55 25.07.2020, 11:09
Kura İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapılacak

Kura İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanlarında yayınlanan ilanda Bursa Belediyesi tarafından 12 geçici işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları

Harmancık Belediyesi geçici işçi alımı dahilinde 12 kişilik Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması ve 18 ile 36 yaş aralığında olması şartları aranmaktadır. Adayların Harmancık ilçesinde ikamet ediyor olma zorunluluğu bulunmaktadır.

Başvuru Süreci

23 Temmuz 2020 İŞKUR iş ilanları tarafından yayımlanan personel alımı ilanına yapılacak olan başvuru sistemi aktif hale geldi. Adaylar bugünden itibaren başvurularını yapabilecek olup; en geç 27 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuru süreci devam edecektir.

Kura Bilgileri

Başvuruların akabinde görev alacak olan adayların belirlenmesi için kura çekimi yapılacaktır. Belediye Düğün salonunda yapılacak olan kura çekimi 6 Ağustos 2020 saat 10:00’da başlayacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylar 00005597622 numaralı İŞKUR iş ilanı üzerinden online başvuru yapacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Bursa’nın Harmancık ilçesinde kamu hizmetlerine devam eden Harmancık Belediyesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için 12 kişilik kontenjan açıldığı beyan edildi. İlgili istihdam sürecinde görevlendirilecek olan personellerin unvanına dair yapılan açıklamaya göre; alımların Temizlik Görevlisi unvanı ile yapılacağı açıklandı.

Geçici işçi alımı statüsünde yapılacak olan görevlendirmeler dahilinde hak kazanan adayların 5 ay 29 gün süre ile görevde kalacakları açıklandı.

23 Temmuz 2020 İŞKUR iş ilanlarında yer alan bilgilere göre; istihdam edilecek personellerin görev yeri olarak Harmancık Belediyesi işaret edildi. Alımların geçici işçi alımı statüsünde yapılacağı beyan edildi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)