Kura Çekilişi İle Kepçe Operatörü Alımı

Kamu kurumu görevlisi alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Niğde Alay Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kepçe Operatörü alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2021, 13:25
Kura Çekilişi İle Kepçe Operatörü Alımı

Kura Çekilişi İle Kepçe Operatörü Alımı

Kamu kurumu görevlisi alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Niğde Alay Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kepçe Operatörü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Niğde Alay Belediyesi Kepçe Operatörü ilanı son başvuru tarihi 3.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006009084

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Niğde Alay Kepçe Operatörü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)