Kura Çekilişi İle Kamu Kurumuna Personel Alımı

Tam zamanlı personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu kurumuna kadrolu olarak kamu personeli alımı yapılması için iş ilanlarında Afyonkarahisar Sandıklı belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 14 adet kadrolu işçi alımı ve memur alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2021, 00:15 22.04.2021, 12:47
Kura Çekilişi İle Kamu Kurumuna Personel Alımı

Kura Çekilişi İle Kamu Kurumuna Personel Alımı

Tam zamanlı personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu kurumuna kadrolu olarak kamu personeli alımı yapılması için iş ilanlarında Afyonkarahisar Sandıklı belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 14 adet kadrolu işçi alımı ve memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sandıklı belediyesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 23.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında İŞ YERİ ÜNVANI kısmına SANDIKLI BELEDİYESİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ALIM YAPILAN KADROLAR

Vücut Geliştirme Fitness Antrenörü  

Büro İşçisi  

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni  

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)  

Marangoz  

Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı  

Garson (Servis Elemanı)  

Aşçı  

Çaycı - büro, otel ve diğer işyerlerinde  

Diğer Elektronik Montörleri  

Elektrikçi (Genel)  

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Afyonkarahisar Sandıklı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)