Kumçatı Belediye Başkanlığı 10 Kamu Personeli Alımı

Kumçatı Belediye Başkanlığı 23 Ocak 2019 Tarhinde İŞKUR üzeriden yayınlamış olduğu ilanlar ile 10 Kamu personeli alımı yapılacak olup başvurular 28 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamakta olup başvuru yapacakların en az İlköğretim mezunu olması gerekiyor.

Kumçatı Belediye Başkanlığı 10 Kamu Personeli Alımı

Kumçatı Belediyesi ( Şırnak ) 7 kişi Beden İşçisi  olarak istihdam edilecektir. Kamu personeli alımı için adayların en az İlköğretim mezunu olması gerekmektedir. Belediye personel alımında KPSS veya herhangi bir özel şart bulunmamaktadır. Başvuru yapacakların 28 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İŞKUR iş ilanları 00004808222 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekiyor.

Kumçatı Belediye başkanlığı 2 kişi Şoför (Yolcu Taşıma) personeli alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu oması ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartı vardır. Personel alımı için başvuru yapacak adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR sitesinden iş ilan 00004808212 ile müracaat edilmesi gerekmektedir.

Kumçatı Belediyesi 1 kişi Kepçe Operatörü alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacakların en az İlköğretim mezunu olması G sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekemektedir. Personel alımı için başvuru yapacakların 28 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden 00004808342 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 08:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim  ustabaş
Kerim ustabaş - 8 ay Önce

Her işi yapabilecek kapasitedeyim orta 1 den terkim 6 aydır işsizim biranönce işbaşı yapmak istiyorum...

EMİNE AKIN
EMİNE AKIN - 8 ay Önce

İş istiyorum

Mehmet ozan
Mehmet ozan - 7 ay Önce

Selamlar birevladım var kirada oturuyorum çok ama çok zordurumdayım sesimi kimselere suyu tanıyorum lütfen çocuğuna bir gelecek verememektedir korkusu içindeyim icinekapanık birisi olduğumdan hep icime atıyotum devletimizce milletimize bana bir yardım eli uzatmasını rica ediyorum lütfen