Kültür ve Turizm Bakanlığına Çok Sayıda Personel Alımı Yapılmaktadır

Kültür ve Turizm Bakanlığı çalışmaları kapsamında farklı unvanlar ile vasıflı vasıfsız çok sayıda personel alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2019, 11:05
Kültür ve Turizm Bakanlığına Çok Sayıda Personel Alımı Yapılmaktadır

İŞKUR kurum dışı alımlar vasıtası ile çalışma hizmetlerinde eksik olan personellerin tamamlanabilmesi için gerekli olan personellerin alım ilanlarının ve istihdam bilgilerinin ilan edilmesinde aracı görevini sürdürmeye devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı kapsamında yapılan kazı çalışmaları için çok sayıda vasıflı vasıfsız personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Burdur Kibyra bölgesinde gerçekleştirilen kazı çalışmaları dahilinde çalışacak olan personellerin alımlarına dair yapılan unvan bilgilendirilmesinde; 5 kişi olmak üzere Arkeolog, 1 Harita Mühendisi, 2 Mimar, 1 Restoratör ve 10 kişi de vasıfsız işçi olarak istihdam edilecektir.

En az iki ay sürmek koşulu ile geçici olarak yapılacak olan personel alımlarına dair verilen bilgilere göre; adayların ilanda belirtilen yaş şartını sağlamaları ve belirtilen meslek özelliklerine dair hem eğitim hem tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.

Burdur Kibyra Kazı Evi’ne şahsen yapılması gereken başvurular için son gün 2 Mayıs 2019 bitimine kadardır.

KİBYRA Kazı Evi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)