Kültür ve Turizm Bakanlığı sınavsız daimi işçi alımı

Kamu kurumuna sürekli işçi alımı için yayınlanmış olan bilgilerde Kültür ve Turizm Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 11 sınavsız daimi işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 05.01.2022, 00:14 06.01.2022, 08:47
Kültür ve Turizm Bakanlığı sınavsız daimi işçi alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı sınavsız daimi işçi alımı için iş başvurularında bulunacak olanların bakanlık tarafından belirtilmiş şartları taşımaları gerekiyor.


Kültür ve Turizm Bakanlığı sınavsız daimi işçi alımı başvuru şartları


Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bakanlık personel alımları için görev almak isteyen adayların analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, detay odaklı olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kültür bakanlığı personel alımı için kişilerin organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.


Kültür ve Turizm Bakanlığı kamu personel alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 07.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Resmi başvurular için aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Çiğdem mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 50 Çukurambar - Çankaya/Ankara

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı