Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kültür bakanlığına personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Kültür ve Turizm Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.02.2021, 00:00 20.02.2021, 01:06
Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kültür bakanlığına personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Kültür ve Turizm Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 22.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine üye girişi yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005890652

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kültür Bakanlığı Güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Osman ışık 2 hafta önce
Yorum yok işsizlikten laf yapamıyoruz