Kültür Ve Turizm Bakanlığı 62 Şehirde 500 Temizlik Personeli Alımı Ve Güvenlik Alımı

Güncel işçi alımı kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Kültür Ve Turizm Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 400 Güvenlik görevlisi alımı ve 100 Temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.12.2021, 00:01 05.12.2021, 00:05
Kültür Ve Turizm Bakanlığı 62 Şehirde 500 Temizlik Personeli Alımı Ve Güvenlik Alımı

Kültür bakanlığı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin bakanlık tarafından bildirilmiş eğitim, özel ve genel şartları karşılamaları gerekmektedir.


KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI


Kültür bakanlığı iş ilanları son başvuru tarihi 17.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyen adayların hemen aşağıda bulunan resmi devlet sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


GÜVENLİK ALIMI VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bakanlık koruma alımı için başvuracakların Lise ve dengi okul mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı.

2020 KPSS (B) grubu sınavından P94 puan türünde en az 55 puan almış olmak, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli.

Son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması gerekiyor.

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı