Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Geçici İşçi Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olarak devam eden kültürel miras çalışmalarında görevlendirilecek işçiler istihdam edilecektir.

Kamu Personeli Alımı 08.09.2019, 16:20
Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Geçici İşçi Alıyor

Türkiye genelinde hem kamu kurum ve kuruluşlarında hem de özel şirketlerin aldıkları icazetler ile bakanlıklara bağlı olan çalışmalarda görev almak üzere birçok pozisyonda personel alımı ve işçi alımı ilanı yayımlanmaktadır.

Bakanlıklara bağlı olarak üniversitelerin yaptıkları kültürel miras ve bilimsel çalışmalar kategorisinde öncelikli olarak arkeolojik çalışmaların yapılmaya devam ediliyor olması, kazı çalışmalarında deneyim sahibi olan işçiler için de istihdam imkanı meydana getirmektedir.

Denizli Tripolis Kazıları İçin İşçi Alınıyor

Denizli kentinde devam eden Tripolis kazıları için ihtiyaç duyulan alanlarda görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan personeller için işçi alımı ilanına çıkılmıştır.

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak olan adayların; arazide çalışmaya engeli bulunmayan erkek adaylar olmaları gerekirken; aynı zamanda arkeolojik kazı çalışmalarına 1 yıl katılmış olan adayların tercih sebebi olduğu belirtilmektedir.

En geç 9.9.2019 mesai bitimine kadar başvuru yapacak olan adayların Denizli Buldan ilçesinde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)