Kültür Müdürlükleri 81 İşçi Alımı

Kültür Bakanlığı Müdürlüklerine 81 Kamu Personeli Alımı (Vasıflı ve Vasıfsız) en az okur yazar yapıyor. Alımlar mülakat ile gerçekleşecektir.

Kamu Personeli Alımı 29.09.2018, 23:12 29.09.2018, 23:14
Kültür Müdürlükleri 81 İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müdürlüklerde kazı başkanlıklarında görevlendirilmek üzere en az okur yazar vasıflı ve vasıfsız olarak 81 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alımlar belirli süreli olarak geçici istihdam edilecektir.

Muğla Beçin kazı başkanlığı Müze Müdürlüğü okur yazar, İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. 15 vasıfsız işçi, 2 mimar, 2 arkeolog ve 3 sanat tarihçisi alımı yapacaktır. Muğla 30 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacaktır.

Diyarbakır ambar kazı başkanlığı Müze Müdürlüğü ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar arasından 59 kişi alacaktır. Alımı yapılacak personeller 35 kişi vasıfsız işçi, 18 Vasıflı işçi, 1 kişi mimar, 1 kişi restoratör, 2 kişi arkeolog ve 2 kişi aşçı olarak görevlendirilecektir. Diyarbakır sadece 1 gün başvuru yapılabiliniyor 1 Ekim 2018 tarihinde yapılacaktır.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır.

Müze Müdürlükleri kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir.

Muğla müze müdürlüğü kamu personeli alım kılavuzu için tıklayınız. Diyarbakır müze müdürlüğü kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ben kendi 2 yıl önce
Güzel. Bir uygulama isarayanlar içn. Bu uygulama için sizlere teşekkür Ler
ADEM Demirtaş 2 yıl önce
İlkokul mezunu yum iş istiyorum 37 yş herhangi sakatlim yoktur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@