Kültür Bakanlığı İzmir’de İşçi Alımı İlanı Yayımladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kurum ve projeler kapsamında İzmir’de işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2019, 07:30 24.08.2019, 17:50
Kültür Bakanlığı İzmir’de İşçi Alımı İlanı Yayımladı

Bakanlıkların ve bakanlıklara bağlı kuruluşların uygulamalarında ve dönemsel olarak hazırlanan projelerde gerekli görülen kontenjan ve unvanlar dahilinde personel alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarla birlikte iş arayan vatandaşlar ile iş veren kurum ve kuruluşlar aracı kurumlar vasıtası ile görüşme sağlayarak her iki taraf için de en olumlu sonucun alınabilmesinde etkili rol oynuyorlar.

İzmir Metropolis Kazısı İşçi Alımı

Aracı kurumlardan yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre İzmir kentinde Kültür ve Turizm Bakanlığı hizmeti olarak faaliyete devam edilen Metropolis Kazı Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

İzmir Metropolis kazı başkanlığı sırasında lüzum görülen yerlerde hizmet vermesi amacı ile 3 deneyimli olmak üzere toplamda 4 kişilik kontenjan ile Arkeolojik Kazı İşçisi alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Şartları

Toplamda 120 gün olarak geçici statüde görevlendirilecek olan personel ve kazı işçisi için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olmaları, 18 yaşını bitirmiş ve Torbalı ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların hafta sonu da dahil olmak üzere devam eden başvurular için en geç 25.8.2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@