Kültür Bakanlığı 50 Kişi En Az Okuryazar Kamu Personeli Alıyor

Yayımlanan ilana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı 50 Kişi en az okuryazar kamu personeli alımı yapmaktadır. 17 Haziran Bugün başvurular başlamış olup 28 Haziran 2019 tarihi mesai saatinde sona erecektir. Tüm ayrıntılar…

Kamu Personeli Alımı 17.06.2019, 11:27 17.06.2019, 11:46
Kültür Bakanlığı 50 Kişi En Az Okuryazar Kamu Personeli Alıyor

İlana göre en az okuryazar adaylar arasından Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzeler Genel Müdürlüğü kazı başkanlıklarında istihdam edilmek üzere 50 kişi vasıfsız ve vasıflı olarak alınacaktır. Alım şartlarında KPSS şartı aranmamaktadır.

Kazı Başkanlığı İzmir Nif Dağı Müze Müdürlüğü okuryazar, ilköğretim, lise ve lisans mezunları arasından kamu işçisi personeli alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvurusu 17 Haziran bugün başlamış olup son başvuru tarihi 28 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir.

Başvuruda bulunacak adaylardan istenen belge ve bilgiler; Öğrenim durumu belgesi, Sabıka kaydı, SGK belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil belgesi, Sağlık raporu, 2 adet fotoğraf istenmektedir. Çalışma şartları; Nif Dağı kazı evi başkanlığı uhdesinde işe alınacak adayların zorlu arazi şartlarında çalışabilmesi, soğuk veya sıcakta çalışabilmesi ile birlikte sağlığının elverişli olması gerekmekte.

Kültür Turizm Bakanlığı 50 kamu personeli alımı için ilan kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)