Kulp Belediyesi Kamu Personeli Alıyor

Kulp Belediye Başkanlığı tarafından yapılan resmi ilan ile belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere Teknik kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2019, 13:18
Kulp Belediyesi Kamu Personeli Alıyor

Kulp Belediyesi bünyesine alınacak kadrolu teknik hizmetler kamu personeli alımı şartları ayrıntılı olarak aşağıda açıklanmıştır.

Belediye Mimar kamu personeli alımı için adaylarda aranan özel şartlar Lisans programlarının Mimarlık Bölümlerinden mezun olması, 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türünden en az 75 puan almış olması, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarında disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması olarak belirtilmektedir.

Genel şartlar arasında ise Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut erteletmiş yada yedek sınıfına geçirilmiş olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak şartları bulunmaktadır.

Diyarbakır Kulp Belediyesi 1 (Bir) Mimar alımı ilgilenen adaylar 28 Şubat 2019 tarihinden 04 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını Kulp Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta ile yapabileceklerdir.

Kulp Belediyesi 1 Mimar kamu personeli alımı ilanını incelemek için tıklayınız.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Huseyinkarecam 1 yıl önce
154engeliyim5yildiriskuragitmemragmenbanabirisvermiyolarsikayetciyim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@