Kredi Yurtlar Kurumu 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapacak

KYK Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye genelinde bulunan şubelerinde yurt yönetim memuru kadrosunda görevlendirilmek üzere 63 şehirde 500 memur alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 10.12.2020, 10:26 13.12.2020, 11:19
Kredi Yurtlar Kurumu 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapacak

KYK 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapacak

KYK Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye genelinde bulunan şubelerinde yurt yönetim memuru kadrosunda görevlendirilmek üzere 63 şehirde 500 memur alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

KYK memur alımı ilanı başvuru tarihi 28.12.2020 tarihinde başlayacak ve 13.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların başvurularını basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Başvuru Formunu doldurarak elektronik ortamda yapmaları gerekiyor.

KYK PERSONEL ALIMI KPSS TABAN PUANLARI

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. KYK memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. KYK memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. KYK memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. KYK memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. KYK memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KYK memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - KYK memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - KYK memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)