KPSS’siz Ve Sınavsız Kamu Memur Alımı

KPSS Şartsız memur alımı gerçekleştirilmesi için açıklanan personel alımı bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi birimlerine kadrolu destek personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2021, 09:16 14.11.2021, 10:30
KPSS’siz Ve Sınavsız Kamu Memur Alımı

İstanbul iş ilanları genelinde başvuru yapacakların belirli zamanlar içerisinde büro ve gerekli evrak işlerini yerine getirmeli ve görevlerini gerçekleştirmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının olmaması gerekmekte.


KPSS MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İstanbul Belediyesi memur alımı son başvuru tarihi 14.11.2021 olarak bildirildi.

•    Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru gerçekleştirilmesi zorunludur.

•    Başvuru esnasında destek personeli alımı için başvurduğunuzu not olarak belirtiniz

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Çalışmak amacı ile başvuracakların kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmeli ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

2.    İstanbul iş ilanları için bütün adayların kurumu için istatistiklerin tutulması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

3.    KPSS şartsın personel alımı için görev almak isteyenlerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve içerik geliştirmeye açık olmaları ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Tüm çalışmak isteyen bay ve bayan adayların Genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapmalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı