KPSS’Siz İstanbul Büyükşehir Belediyesi 21 Şoför Alımı

KPSS’SİZ Büyükşehir Belediye 21 şoför alım ilanları yayınlandı. Başvuruları başlayan ilanlara 20 Eylül 2018 son tarih olarak ilan edilmiştir.

KPSS’Siz İstanbul Büyükşehir Belediyesi 21 Şoför Alımı

İŞKUR kurum dışı kamu kurum ve kuruluşlarına personel alınmasına ilişkin yayınlanan ilan ile KPSS’siz ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu 21 şoför alımı yapılıyor. Alımı gerçekleştirecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel A.Ş. olarak yayınlanmıştır.

Operatör iş makinesi 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) ve en çok lisans mezunu olması gerekmektedir. İş makine ehliyetli ve SRC belgesi olması gerekmektedir.

Çöp kamyon şoförü 2 kişi için ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması, ağır vasıta ehliyetli ve SRC belgeli olanların başvurusu kabul edilecektir.

İbadethane temizlik personeli 3 kişi için 45 yaşını doldurmamış ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilir.

Süpürgeci ve kamyon arkası işçi 15 kişi için 45 yaşını bitirmemiş olması, erkek olması, en az ilkokul en çok lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru şahsen yapılacağından başvuru formu doldurulacak ve kimlik fotokopisi istenecektir. Başvuru adresi Zeytinburnu Belediyesi adresinde bulunan personel A.Ş. ye yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir belediye şoför alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih karaman
Fatih karaman - 11 ay Önce

Yirmi üç yıldır bir şirkette şöförlük yapmaktayım ( bilginize )