KPSS’SİZ Büro, Şoför ve Zabıta Memuru Alınıyor

İŞKUR’un yayımladığı ilana göre daimi Büro Memuru, Şoför ve Zabıta Memur işçi alımı ilanı verildi. Alımlar CV yöntemiyle gerçekleştirildiğinden dolayı gün içinde başvuru yapılması gerekmekte…

Kamu Personeli Alımı 15.04.2019, 15:21 15.04.2019, 21:34
KPSS’SİZ Büro, Şoför ve Zabıta Memuru Alınıyor

Yayımlanan ilana göre 10 kişi Büro memur, 6 kişi zabıta memuru, 3 kişi şoför ve 4 kişi temizlik görevlisi CV yöntemi ile İŞKUR iş ilanı yayımlamıştır.

Zabıta olmak isteyen adaylar alım şartları: en az lise mezunu ve 18 veya 45 yaş aralıklarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Büro memuru olmak isteyen adayların şartları: en az lise ve dengi okul mezunu, 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması.

Şoför olmak isteyen adaylar şartlar: en az ilkokul ve dengi okul mezunu 18 ile 45 yaş aralığında Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması gerekiyor.

Temizlik görevlisi işçi alımı için adayların şartları: en az ilkokul ve dengi okul, iş yapmaya engel bir sağlık sorunun olmaması, 18 yaşında olup 35 yaşının bitirtmemiş adaylar başvuruda bulunabilirler.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar CV yöntemi ile e-posta: sabeluzumotel@hotmail.com adresi üzerinden Saruhanlı Belediyesine yapabilir. Manisa Saruhanlı Belediyesi KPSS’siz daimi Büro ve Zabıta memuru alımı yapmaktadır.

Daimi Büro ve Zabıta memuru ilan alım kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (10)
Aydın Özalaş 2 yıl önce
Bazı ilanlar günü birlik hatta saatlik yayınlanıyor. Milletle bu kadar alay edilmez alım yapılacak personel belli ama usulen kanunen yayınlanmış olsun diyerek yayınlanıyor.
Kemal arar 2 yıl önce
Agr vasıta şoförüm evraklrm tm
MUSTAFA VARLIK 2 yıl önce
B sinifi soforum evraklsrim tamm.
Kevser çakıroğlu 2 yıl önce
Hangi şehirde alım var
Yakup Has 2 yıl önce
Turizm zabıtası olmak istiyorum.Antalya Büyükşehir Belediyesinde. Alışkanca.rusca konuşuyorum.o532 423 01 76 Antalya
Abdullah 2 yıl önce
Milletler dalga geçiyorlar sanki
Abdullah kırlı 2 yıl önce
Milletler dalga geçiyorlar sanki
Mustafa karci 2 yıl önce
B. G ehliyetim var osmani vekadirlide sofor ve oprt olarak calisabilirim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın