KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı Son Başvuru 21 Eylül 2018

Yeni yayınlanan ilan ile KPSS’siz 10 kişi kütüphane memuru, kütüphane yardımcı personeli, şoför, branş eğitmeni ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Eylül 2018 ile 21 Eylül 2018 tarihi aralığında yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2018, 15:51
KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı Son Başvuru 21 Eylül 2018

Kurum dışı kamu personeli alımları arasında İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 3 kütüphane yardımcı personeli, 1 kütüphane memuru, 2 kişi şoför, 1 kişi branş eğitmeni ve 3 kişi temizlik personeli olmak üzere KPSS’siz toplam 10 personel istihdam edilecektir. Başvurular şahsen yapılması gerekmektedir.

Kütüphane memuru 1 kişi için 4 yıllık üniversite (tercihen bilgi belge mezununu olması) mezunu olması, diksiyonu düzgün ve askerlikle ilişiği olmayan adaylar başvuru yapabiliyor.

Kütüphane yardımcı personeli 3 kişi için en az lise mezunu olması, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmaması, askerlikle ilişiği olmayan ve diksiyonu düzgün aday başvuru sağlayabilir.

Şoför 2 kişi için B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek veya vardiyalı çalışabilecek.

Branş eğitmeni 1 kişi için BESYO mezunu olması, çalışmaya engel bir durumu olmaması ve yüzme antrenörlüğü belgesi olması gerekmektedir.

Temizlik personeli 3 kişi için bayan olması, maksimum 40 yaşını doldurmamış olması, en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru formu doldurularak kimlik fotokopisi ile birlikte 21 Eylül 2018 mesai bitimine kadar beştelsiz mahallesi belediye caddesi Zeytinburnu/İstanbul olarak verilmiştir.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 10 Kütüphane memuru alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@